HİDROFOR MOTOR VE SİSTEMLERİ

Yardım İçin Bize Ulaşın?

Temsilcimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya çevrimiçi bir iş sorusu gönderin.

İletİşİm Formu

HİDROFOR MOTOR VE SİSTEMLERİ

Hidrofor veya su deposu bağlantılı sistemler çok katlı binaların su ihtiyacını karşılamak için şehir şebeke basıncı yetersiz kaldığı durumlarda kurulur.Basıncı düşük suyu, hava ile sıkıştırarak istenen yüksekliğe çıkartan ve otomatik çalışan silindirik depolu pompalama sistemlerine hidrofor (basınçlandırma deposu) denir. Basınçlandırma işlemini tank, pompa ve bunların üzerine takılan yardımcı elemanlar yapar.İMPO Hidroforlar, yıllarca sorunsuz çalışması için paslanmaz çelikten tasarlanmış ve üretilmiştir. 16 bar basınca kadar, 50Hz de 15m3/saat, 60Hz de 18m3/saat kapasiteler mevcuttur. -15 C0 to 90 C0 sıcaklık aralığındaki sıvılar ile sorunsuz çalışmaktadır.

Awesome Image

HİDROFOR MOTOR UYGULAMALARI

Basınç arttırma ve su temini sistemleri, Su arıtma tesisleri, Kazan besleme, Sivil, sanayi ve tarım sektöründe, katı madde içermeyen su taşınması, Yıkama üniteleri, Sulama sistemleri, Isıtma ve iklimlendirme sistemleri için sıcak ve soğuk su sirkülasyonlarında,

HİDROFOR MOTOR ÜSTÜNLÜKLER

Küçük, paslanmaz çelik ve sağlam yapı, Çıkış ucu; dayanıklılık, yüksek verim ve yüksek performansları elde etmek için paslanmaz çelikten yapılmıştır, Standart mekanik salmastra (EN 12756 ex DIN 24960) Büyük boy rulman yatağı, motor yatağının uzun ömürlü olmasını sağlar, hareketli parçaların ayar hassasiyetini ortadan kaldırır, Çok kademeli ünitelerde, titreşimi ve rotor stabilize etmek için tungsten karbit ara yatak, Büyük, yataksız standart motor, tüm serilerde: B14. Koruma derecesi: IP55, Max. ortam sıcaklığı: 40C, Yalıtım sınıfı: F LINE çıkışlarda kolay kurulum.

Her Türlü Özel İşlerinizde de Özgün Çözümler Üretmekteyiz.

İLETİŞİME GEÇİN