DALGIÇ POMPA

Yardım İçin Bize Ulaşın?

Temsilcimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya çevrimiçi bir iş sorusu gönderin.

İletİşİm Formu

Dalgıç Pompa Bakımı

AKIM TEKNİK Dalgıç Pompa Serisi, mükemmel hidrodinamik tasarıma sahip döküm malzemeden üretilmiştir. İlk yatırım maliyeti olarak en ekonomik çözümdür. Özellikle ıslahı tam yapılmamış, kum oranı yüksek kuyular için ve sulama uygulamalarında kullanılmak üzere tercih edilir. Döküm fan ve difüzörlerin et kalınlığı, partiküllerden kaynaklanan aşınmaya karşı dayanım ve uzun ömür sağlar. Pik, Sfero, Bronz – Çinkosuz Bronz seçenekleri vardır. Asit, deniz tuzu vb. kimyasal aşındırıcı ortamlarda kullanım için sadece fanların ya da tüm pompanın bronzdan imal edilmesi gibi farklı çözümleri mevcuttur. 400 Ton/m3 e kadar ulaşan yüksek debi ihtiyaçlarına cevap verebilmesi bakımından en geniş yelpazeye sahip serilerdir.

DALGIÇ POMPA SERVİSİ

Dalgıç Pompa Bakımı ; Dalgıç pompa servisi; Dalgıç pompa montajı; Dalgıç Motor Bakımı; Dalgıç Motor Servisi; Dalgıç Motor Montajı; olarak devreye alma, bakım ,onarım, servis ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Akım Teknik Dalgıç Pompa ; Bornova 2.Sanayi Sitesin de 10 kişilik tecrübeli personeli ile dalgıç pompa sarımı, dalgıç motor sarımı, dalgıç pompa bakımı, dalgıç motor bakımı , servisi ve montajı ile uygun fiyat ve kaliteyi biraraya getirerek sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.Dalgıç Pompalarda , motor pompa gövdesine bitişik olarak monte edilir. Bu bağlantı yerleri hava ve su geçirmeyecek şekilde sımsıkı kaplanmıtır. Herhangi bir dış hava basıncına dayanmadan çalışmaları dalgıç pompaların avantajıdır.

Awesome Image

Dalgıç Pompa Nereler Kullanılır ?

Evlerde, Otellerde, Endüstride, Tarım ve sulama işlerinde, Hayvancılıkta, Havuzlarda, Fabrikalarda, Asgeriyelerde kullanılmaktadır. Süs havuzları ve fıskiyeler de bu pompaların kullanılabildiği alanlardır.

Awesome Image

Her Türlü Özel İşlerinizde de Özgün Çözümler Üretmekteyiz.

İLETİŞİME GEÇİN